Transfery. Raul w Schalke?

Szef Schalke 04 potwierdził, że klub z Bundesligi prowadzi rozmowy transferowe z Raulem, legendą Realu Madryt. Hiszpański dziennik ''AS'' twierdzi, że mimo iż Raula kontrakt z Królewskimi obowiązuje jeszcze przez rok, to bardzo chciałby opuścić klub z Santiago Bernabeu już w tym okienku transferowym. - Jesteśmy bardzo zainteresowani nim i prowadzimy negocjacje z agentem - powiedział Maghat.

Gesch Rooney, niemiecki przedstawiciel klubu z Bundesligi, poleciał w piątek na Minorkę, gdzie piłkarz Realu spędza wakacje, aby doprecyzować szczegóły przejścia. Oficjalnie Raul powiedział, że potrzebuje więcej czasu do namysłu i ostateczną decyzję, czy zmienić klub, podejmie po powrocie z urlopu (15 lipca). - Raul nie zdecydował się jeszcze i poprosił o czas do namysłu. Mamy nadzieję, że zdecyduje się grać dla naszego klubu. To byłby wielki transfer nie tylko dla Schalke, ale także dla całej Bundesligi. - powiedział Maghat

Nieoficjalnie mówi się, że już się zdecydował i podpisze kontrakt z Schalke na dwa lata. Za każdy rok gry w Niemczech otrzyma 4 miliony euro. Duży wpływ na decyzję Hiszpana miało mieć przejście Christophera Metzeldera, klubowego kolegi z Realu, który w tym okienku transferowym przeniósł się do Schalke właśnie. - Dzięki przyjaźni Metzeldera z Raulem mamy szansę na podpisanie historycznego kontraktu - powiedział Magath.

Raula obowiązuje jeszcze roczny kontrakt z Realem Madryt.

Europejskie kluby zainteresowane Bafana- bafana

Więcej o: