Transfery. Real Madryt bliski pozyskania Pedro Leona

Według dziennika Marca Pedro Leon zostanie wkrótce zawodnikiem Realu Madryt. Prezydent Królewskich Florentino Perez spotkał się z szefem Getafe Angelem Torresem i przekonał go do sprzedaży swojego asa za 10 milionów euro.

21-letni Pedro Leon był jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników w letnim okienku transferowym. Zainteresowanie gwiazdą Getafe wykazywał Tottenham czy Manchester City. Jednak według piłkarskiej prasy Pedro Leon wybrał grę w barwach Realu.

Suma jaką Real zapłaci za transfer Hiszpana oscylować będzie w granicach 10 milionów euro. Ta kwota zadowoliła Angela Torresa, prezesa Getafe, który wcześniej nie chciał zgodzić się na transfer.

Tranfer Pedro Leona zaakceptował Jose Mourinho, który ponoć wiele czasu spędził na studiowaniu taśm wideo z meczami skrzydłowego Getafe. 21-latek mógł zrobić na Portugalczyku spore wrażenie - w poprzednim sezonie dziewięć razy trafiał do siatki rywala, był zdecydowanie najlepszym piłkarzem szóstej drużyny ostatniego sezonu Primera Division.

Transferowa niespodzianka? Yossi Benayoun przechodzi do Chelsea ?

Więcej o: