Transfery. Barcelona już zapomniała o Fabregasie? Chce Ozila

Mesut Ozil jest według hiszpańskich mediów najnowszym celem transferowym FC Barcelona. Negocjacje dotyczące ściągnięcia pomocnika Arsenalu, Ceska Fabregasa są dla Katalończyków bardzo trudne, a niemiecki piłkarz mógłby okazać lepszą inwestycją.

21-letni zawodnik Werderu Brema zainteresował Pepa Guardiolę dzięki swoim występom na mistrzostwach świata w RPA. Szkoleniowiec Barcy ma szczęście, bo Werder chętnie pozyska na stałe Aliaksandra Hleba, dzięki któremu transfer Ozila byłby tańszy.

Jednak nie tylko Barcelona przygląda się Niemcowi. Utalentowany gracz od dwóch lat znajduje się na celowniku Chelsea, która kilkakrotnie próbowała ściągnąć go do Londynu. Ozilem interesują się też dwa inne kluby Premier League - Arsenal i Manchester City.

Fantastyczna postawa Ozila w spotkaniu Niemców z Anglią spowodowała, że niektórzy komentatorzy wskazali wychowanka Schalke jako następcę legendarnego Paula Scholesa w Manchesterze United, ale media nie wspominają o zainteresowaniu ze strony Sir Aleksa Fergusona.

Maciej Żurawski wraca do Wisły!

Więcej o: