Transfery. Fenerbahce daje 18 mln za Huntelaara

Fenerbahce Stambuł chce sprowadzić napastnika AC Milan i reprezentacji Holandii - Klaas-Jana Huntelaara - donosi La Gazzetta dello Sport. Turecki klub oferuje za piłkarza, który na afrykańskim mundialu pojawił się tylko na chwilę w meczu z Japonią, aż 18 milionów euro.

Przyszłość Holendra na San Siro stanęła pod znakiem zapytania po dość słabym sezonie w jego wykonaniu. We wszystkich rozgrywkach strzelił on tylko siedem goli i biorąc pod uwagę możliwość sprowadzenia Zlatana Ibrahimovicia z Barcelony, Milan może chcieć sprzedać Huntelaara.

Zainteresowanie byłym graczem m.in. Ajaxu Amsterdam i Realu Madryt wyraziły Benfica Lizbona, Bayern Monachium oraz Tottenham. Milan w zeszłym roku zapłacił 15 milionów euro za sprowadzenie Holendra z Hiszpanii i chciałby zarobić na sprzedaży tego zawodnika.

Teraz pojawiła się taka możliwość, gdyż ofertę wysokości 18 milionów złożył wicemistrz Turcji - Fenerbahce. "La Gazzetta" sugeruje jednak, że 26-letni Huntelaar odrzuci ofertę znad Bosforu, gdyż chce udowodnić swoją wartość w klubie z San Siro.

MU chce sprowadzić gwiazdę sąsiada Milanu - Sneijdera z Interu ?

Więcej o: