Transfery. Zaporowa cena za Torresa. Barcelona będzie negocjować

Władze Liverpoolu oznajmiły nowemu prezydentowi Barcelony, Sandro Rosellowi, że jeśli chce pozyskać Fernando Torresa, musi liczyć się z wydatkiem rzędu 60 milionów euro - podał kataloński "Sport".

Sprawdź profil Fernando Torresa na Sport.pl ?

Rosell, który oficjalnie przejmie stery od Joana Laporty w Barcelonie dopiero z dniem 1 lipca, już teraz planuje transfery. Jego ludzie sprawdzają możliwość transferu napastnika Liverpoolu.

Angielski klub dyktuje jednak za Torresa bardzo wysoką cenę. Pieniądze z ewentualnego transferu mają pomóc załatać sporą dziurę budżetową. Z powodu kłopotów finansowych, "The Reds" są skłonni podjąć rozmowy w sprawie sprzedaży swoich kluczowych piłkarzy. Poza Fernando Torresem, z Anfield odejść mogą Steven Gerrard, o którego walczyć będzie Real Madryt i Javier Mascherano, którego na zmianę barw klubowych namawia Inter Mediolan.

Sandro Rosell jest zdecydowany na transfer Torresa, ale liczy na to, że z Liverpoolem uda się wynegocjować nieco niższą cenę, która oscylować będzie wokół 45 milionów euro. Za podobne pieniądze Barcelonie udało się pozyskać niedawno Davida Villę z Valencii.

Więcej o: