Transfery. Fabregas może wrócić z mundialu jako piłkarz Barcelony

Główny menadżer Barcelony Joan Olivier ma nadzieję, że do końca mundialu Fabregas, wychowanek klubu z Katalonii, będzie zawodnikiem hiszpańskiego klubu. - Wiem, że Cesc pojechał do RPA, grać w piłkę i na tym się głównie skupia. W Afryce jednak znajduje się obecnie wiele osób, które mają wpływ na decyzje o transferach - powiedział Hiszpan

- Do RPA przyjedzie Arsen Wenger, są już na miejscu wysłannicy Barcelony - powiedział Joan Olivier. - To dobrze rokuje - dodał.

Arsenal, obecny klub Fabregasa, odrzucił 35. milionową ofertę Katalończyków. Włodarze klubu powiedzieli, że młody Hiszpan jest nie na sprzedaż. Barcelona jednak nie ustaje w staraniach o tego utalentowanego piłkarza.

44- letni kandydat na prezydenta klubu z Camp Nou, Marc Ingla, powiedział, że jeśli w niedzielę zostanie wybrany na to zaszczytne stanowisko, to ściągnięcie do Hiszpanii Fabregasa będzie numerem jeden listy transferowej.

- Cesc jest genialny, zupełnie jak Villa - stwierdził Ingla - Jeśli przyjdzie do nas, jestem pewien, że niedługo zastąpi na pozycji rozgrywającego Inieste. - dodał kandydat.

Na pytanie odnośnie sumy, jaką za piłkarza Arsenalu byłby w stanie zapłacić powiedział: - Myślę, że kwota między 25 a 35 milionami euro, powinna być satysfakcjonująca dla Arsenalu.

Fabregas jest wychowankiem Barcelony i jej zagorzałym fanem. W wieku 16 lat trafił do Arsenalu.

Chcę przejść do Barcelony - Fabregas ?

Więcej o: