Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Adriano zamieszany w wojny gangów? Nie stawił się na przesłuchaniu

Słynny brazylijski napastnik Adriano, który jest bliski przejścia z Flamengo do AS Roma, nie pojawił się w poniedziałek na przesłuchaniu mającym wyjaśnić jego powiązania z gangiem narkotykowym z Rio de Janeiro. Wysłał prawnika, który poprosił o inny termin.

Sport.pl na Facebooku! Sprawdź nas ?

Nie wiadomo czy włoski klub wie o problemach Adriano, bramkostrzelnego, ale kontrowersyjnego napastnika, który przez lata gry we włoskiej Serie A (w Interze, Fiorentinie i Parmie) dał się poznać jako wielbiciel nocnego życia. brazylijska policja podejrzewa go o zamieszanie w interesy z gangiem z faweli Vila Cruzeiro, której szefuje Fabiano Atanasio da Silva.

Da Silva jest z kolei oskarżony o udział w zestrzeleniu policyjnego helikoptera w październiku ubiegłego roku (zginęło trzech policjantów) i o zabójstwo szefa więzienia w 2008 r.

Jak poinformowała jedna z lokalnych gazet. Policja prowadzi również sprawę dwóch zdjęć Adriano z czasów gdy przebywał on we Włoszech. Na pierwszym pozuje ze strzelbą. Na drugim pokazuje palcami litery "CV", które w półświatku Rio de Janeiro oznaczają nazwę gangu Comando Vermelho. Według adwokata piłkarza broń na zdjęciu to karabinek do paintballa.

Ostatnio Adriano był przedmiotem zainteresowania policji w kwietniu, gdy odkryto, że jego motocykl jest zarejestrowany na nazwisko matki handlarza narkotykowego Paulo Rogerio de Souza Paza - przyjaciela Adriano z dzieciństwa.

Zico dyrektorem we Flamengo ?

Więcej o: