Transfery. Roma chce Rafaela Van Der Vaarta jako część zapłaty za transfer De Rossiego do Realu

Działacze AS Romy zażądali od władz Realu Madryt włączenia pomocnika Rafaela Van Der Vaarta jako część zapłaty za Daniele De Rossiego. Włoch miałby od przyszłego sezonu reprezentować barwy Królewskich. - podaje hiszpańska Marka

Według Marki włoski pomocnik, na którego Real od dawna zarzucał sieci, tym razem przeniesie się do drużyny, którą od przyszłego sezonu będzie trenował Jose Mourinho .

Choć z początku rzymianie powtarzali jak mantrę, że Daniele De Rossi nie jest na sprzedaż, ostatnio przejawiali chęć negocjacji. Hiszpańska gazeta podała, że Roma zażyczyła za swoja gwiazdę Rafaela Van Der Vaarta oraz określoną sumę pieniędzy, której nie ujawniono.

Podjęcie takiej decyzji ułatwiły rzymianom... kłopoty finansowe klubu. Dlatego 26-letni De Rossi ma większe szanse na to, by w przyszłym sezonie bronić barw Królewskich - według działaczy Romy to klub z Madrytu może złożyć im najdogodniejszą ofertę.

Chęcią pozyskania De Rossiego pała również Manchester City, ale przeprowadzka do Anglii nie wchodzi w grę - oprócz dużej sumy pieniędzy Roma marzy o ściągnięciu Rafaela Van Der Vaarta, który miałby zostać czołową postacią drużyny. W takim wypadku przenosiny De Rossiego do wicemistrza Hiszpanii są jedyną opcją transferu.

Wejdź na nasz profil, zostań fanem. Komentuj, dyskutuj, radź - Sport.pl na Facebooku ?

Więcej o: