Transfery. Obraniak: Przejście do Auxerre realne i kuszące

PRZEGLĄD PRASY. Ludovic Obraniak zadeklarował w wywiadzie dla "Super Expressu", że na 100% opuści po tym sezonie czwartą drużynę Ligue 1 - Mam tylko nadzieję, że Lille zachowa się profesjonalnie i nie podyktuje za mnie zaporowej ceny - powiedział piłkarz, który dodał, że transfer do Auxerre jest realny i całkiem kuszący.

Reprezentant Polski zapytany, czy jest jakakolwiek szansa, że zostanie w Lille, odpowiedział: - Odchodzę na sto procent. Mam dobrą markę we Francji i dzięki temu oferty są. Oczekuję od klubu, że nie będzie blokował mojego transferu - powiedział Obraniak, który swoją racjonalną wartość wycenił na 1,5 - 2 miliony euro.

Piłkarz dodał także, że niewykluczone jest jego przejście do klubu Ireneusza Jelenia - AJ Auxerre: - To realne i całkiem kuszące. Gdybym tam poszedł, to spotkałbym trenera Jeana Fernandeza, z którym już pracowałem w Metz kilka lat temu. Po drugie, Auxerre powalczy o Ligę Mistrzów. Choć są też inne opcje, realny jest mój wyjazd do Bundesligi - powiedział.

- Przy wyborze klubu poważnie biorę pod uwagę Euro 2012. Dlatego muszę trafić do dobrej drużyny, ale też takiej, która da mi mnóstwo okazji do gry - zakończył Obraniak.

W Dortmundzie szykuje się polska kolonia z Obraniakiem w składzie ?

Więcej o:
Copyright © Agora SA