Ribery nie chce do Chelsea, woli Real lub Barcelonę

Rozgrywający reprezentacji Francji Franck Ribery przyznał, że marzy o występach w jednej drużynie z Messim i Xavim. W ostatnim czasie pojawiło się wiele spekulacji o transferze do Chelsea. Okazuje się, że nie jest to szczyt marzeń Francuza.

Gwiazdor Bayernu Monachium jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na tegorocznym rynku transferowym. Od dawna mówi się, że większość dużych klubów chciwie spogląda w kierunku Francuza. Zainteresowanie lekko ucichło po ujawnieniu seks-afery w reprezentacji Francji. Do swojej przyszłości ustosunkował się sam Ribery. Angielskie gazety sporo pisały o transferze na wyspy, sam zainteresowany woli jednak klimat śródziemnomorski.

- Grać z Leo Messim? Bez wahania! Chcę wystąpić w jednej drużynie z nim i Xavim - odparł zapytany, o piłkarzy z którymi chciałby współpracować na boisku. - Moim marzeniem jest grać z kimś kto potrafi prowadzić i organizować grę, a Messi jest w tym momencie takim graczem. Jest w świetnej formie - powiedział Ribery.

- Oczywiście istnieje wiele klubów, które chciałby mieć mnie w swojej drużynie, jak Real Madryt czy Barcelona - zakończył piłkarz Bayernu.

Barca czeka na prezesa czytaj tutaj ?

Więcej o: