Transfery. Guti odchodzi z Realu

Piłkarz Realu Madyt - Guti opuści po zakończeniu obecnego sezonu drużynę "Królewskich". Zamiast przenieść się - tak jak spekulowano - do angielskiego Tottenhamu Hotspur, zdecydował się jednak na grę w jednym z klubów w Dubaju. Hiszpan miałby zarabiać tam 85 tysięcy funtów tygodniowo.

Nad sprowadzeniem 33-letniego pomocnika od jakiegoś czasu zastanawiał się Tottenham, a sam piłkarz zaczął się już uczyć języka angielskiego. Podobno interesowały się nim także oba kluby z Manchesteru - United oraz City.

Tymczasem piłkarz zadecydował jednak, że przeniesie się do nieznanego na razie klubu w Dubaju. Zdaniem nieoficjalnych źródeł podpisał już umowę na dwa sezony.

Guti jest wychowankiem Realu Madryt - w pierwszej drużynie gra od 1995 roku. W 382 meczach strzelił 45 bramek. W kwietniu zadeklarował, że po zakończeniu obecnego sezonu odejdzie z "Królewskich" z powodu konfliktu z trenerem Manuelem Pellegrinim. W październiku pokłócili się oni podczas przegranego meczu w Pucharze Króla z 3-ligowym Alcorcon.

Schweinsteiger i Silva mogą trafić do Realu Madryt ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.