Vieira: Największy błąd w karierze? Nie przejście do Realu

Patrick Viera, występujący obecnie w Manchesterze City przyznał, że popełnił błąd przenosząc się w 2005 roku do Juventusu. Niczego nie żałuje, ale jeśli miałbym coś zmienić, przeszedłbym wtedy do Realu Madryt - powiedział Francuz.

Wenger pod ostrzałem za stawianie na Fabiańskiego czytaj tutaj ?

Francuz powiedział, że zamiast przenosić się z Arsenalu do Juventusu, powinien był wybrać transfer na Santiago Bernabeu.

- To było bardzo skomplikowane - mówił Viera w wywiadzie dla "The Mirror". Ówczesny brak uznania dla Claude'a Makelele był podejrzany i trochę mnie przestraszył. Bałem się, że to może spotkać także mnie.

Teraz myślę, że powinienem przejść do Realu. Nie żałuje niczego w mojej karierze piłkarskiej, ale jeśli mógłbym zmienić w niej jedną decyzję, przeszedłbym do Realu - przyznał Patrick Viera.

Viera został na Highbury jeden dodatkowy sezon, poczym przeniósł się do Juventusu. Teraz żałuje, że nie opuścił Arsenalu wcześniej.

- To były lata, kiedy Arsene Wenger mówił mi - "nie odchodzisz". Kiedy w 2005 roku przyszła oferta z Juventusu, byłem na wakacjach na Bahama. Kiedy wróciłem, Wenger powiedział, że mam propozycję z Juve. Zrozumiałem, że chce mi przekazać - "jeśli chcesz odejść, to idź".

W 36. kolejce Premier Leauge Arsenal podejmuje Manchester City. Francuz ma w tym spotkaniu wrócić na boisko.

 

">Ferguson: Nie wybieram się na emeryturę ?

Więcej o: