Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Transfery. Ceniony agent potwierdza. Ribery latem w Realu

Jeden z najbardziej cenionych agentów piłkarskich, Ernesto Bronzetti oświadczył, że Franck Ribery od następnego sezonu będzie piłkarzem Realu Madryt

Gwiazda Bayernu Monachium od dłuższego czasu jest obiektem transferowych spekulacji. Bayern Monachium, z którym zawodnik związany jest do czerwca 2011 roku, namawia zawodnika do przedłużenia umowy. Sam Ribery, który jest kuszony przez kilka największych europejskich klubów, oświadczył, że jego przyszłość wyjaśni się do końca marca.

Tymczasem Ernesto Bronzetti zdradził w hiszpańskim dzienniku "Marca", że nowym klubem francuskiego piłkarza będzie Real Madryt. Włoski agent piłkarski współpracował z "Królewskimi" już kilkukrotnie, a jego przypuszczenia powinny być wiarygodne. Bronzetti w przeszłości trafnie zapowiadał transfery Cristiano Ronaldo i Kaki.

Franz Beckenbauer naciska niemiecki klub, by za wszelką cenę zatrzymał Ribery'ego. Ostateczna decyzja należy jednak do zawodnika. Czy słowa Bronzettiego znajdą potwierdzenie i już od lipca Francuz będzie zawodnikiem Realu? Czas pokaże.

Ribery odejdzie z Bayernu? ?

Więcej o: