Niedoszły reprezentant Polski trafi do Realu? Agent prosi klub: Dajcie mu spełnić marzenia

Gabriel Slonina latem może zostać bohaterem spektakularnego transferu. Agent niedoszłego reprezentanta Polski potwierdził, że 18-latek znalazł się na celowniku Realu Madryt. - Mamy nadzieję, że Chicago dojdzie do porozumienia z Realem, aby spełnić marzenie Gabriela o grze dla tego klubu - wyznał Jamie Garcia.

"Real Madryt przygotowuje ofertę dla utalentowanego bramkarza Gabriela Sloniny, urodzonego w 2004 roku. Chigaco Fire czeka na pierwszą propozycję, która wkrótce nadejdzie dla bramkarza Stanów Zjednoczonych" - napisał przed kilkoma dniami na Twitterze Fabrizio Romano, jeden z najlepiej zorientowanych na rynku transferowym dziennikarzy

Zobacz wideo Kamil Glik o planie Czesława Michniewicza: Na tym nam zależało

Sensacyjne wieści na temat niedoszłego reprezentanta Polski. Realu Madryt jest nim zainteresowany

Teraz Włoch wrócił z kolejną porcją zaskakujących informacji na temat niedoszłego reprezentanta Polski. Romano ujawnił w kolejnym wpisie treść wiadomości, której autorem jest agent Gabriela Sloniny, Jamie Garcia. Oficjalnie przyznał on, że jego klient faktycznie ma ofertę z Realu Madryt. Młody bramkarz bardzo chciałby trafić do hiszpańskiego zespołu. 

- Powinno być honorem dla Chicago Fire i całego MLS, że Real Madryt zwrócił uwagę na jednego z ich piłkarzy. Mamy nadzieję, że Chicago dojdzie do porozumienia z Realem, aby spełnić marzenie Gabriela o grze dla tego klubu. - napisał Garcia. - On bardzo ciężko pracuje i jest niewiarygodnym piłkarzem, a także człowiekiem. Nie spotkałem nikogo, kto pracowałby równie ciężko. To bardzo mądry i odważny młody człowiek - dodał. 

- Z wielkim szacunkiem do innych klubów i ich ofert, których dostaliśmy naprawdę wiele. Jesteśmy uprzejmi dla tych zespołów, ale nie możesz odmówić Realowi Madryt - wytłumaczył dalej. - Ta sytuacja może być świetna dla wszystkich, ale MLS i agenci muszą pracować razem, aby chronić piłkarzy. Kluby MLS nie powinny żądać zbyt wygórowanych pieniędzy - zakończył Garcia.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Z jego ostatnich słów można wywnioskować, że w tej chwili na przeszkodzie do sfinalizowania transferu Sloniny stoją żądania finansowe Chicago Fire. Kontrakt 18-latka z amerykańskim zespołem obowiązuje do czerwca 2023 roku. Wartość zawodnika szacuje się obecnie na 3 miliony euro

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.