Jest porozumienie! Transferowa bomba odpalona. Mbappe ma odejść już teraz

Hiszpański dziennik "Marca" przekazał, że Kylian Mbappe odejdzie z PSG i trafi do Realu Madryt! I to już tego lata. Transfer ma zostać oficjalnie potwierdzony nawet w piątek.

W ostatnich dniach temat przyszłości Kyliana Mbappe był jednym z najgorętszych w niemal wszystkich sportowych redakcjach świata. Francuz jest zdeterminowany, aby przenieść się do stolicy Hiszpanii jeszcze w sierpniu, chcąc w ten sposób spełnić swoje marzenie i zmienić klub na rok przed wygaśnięciem kontraktu z PSG.

Zobacz wideo Oni mogą zastąpić Messiego i Ronaldo! Ta zmiana dzieje się na naszych oczach

Kylian Mbappe w Realu jednak w tym roku? Hiszpańskie media wskazują dwa scenariuszeWyciekły szczegóły kontraktu Kyliana Mbappe! Gigantyczna pensja

Druga oferta Realu Madryt przyjęta przez PSG - twierdzą media

Władze paryskiego klubu w oficjalnych oświadczeniach nieustannie przekonują, że nie wyrażą zgody na odejście jednej ze swoich największych gwiazd. Dziennik "Marca" twierdzi jednak, że jest zupełnie inaczej. PSG miało się ponoć zgodzić na drugą ofertę złożoną przez wicemistrzów Hiszpanii.

Szczegóły propozycji "Królewskich" zdradził ceniony dziennikarz Fabrizio Romano. Zgodnie z jego informacjami, Real Madryt zaproponował za Mbappe 170 milionów euro, a kolejne 10 milionów euro w ramach tak zwanych zmiennych. Pierwsza oferta miała być niższa o około 20 milionów euro.

Mbappe coraz bliżej Realu Madryt

Hiszpańscy dziennikarze wyrażają coraz większą pewność co do tego, że transfer zostanie ogłoszony nawet w piątek. 22-letni Francuz miałby zjawić się w Madrycie jeszcze przed udaniem się na zgrupowanie reprezentacji narodowej, która w najbliższą środę zmierzy się z Bośnią i Hercegowiną.

"Nawet jeśli transfer nie zostanie ogłoszony przed najbliższym meczem PSG, to Mbappe zapewne zostanie pominięty przez Mauricio Pochettino przy ustalaniu składu na spotkanie z Reims. Na razie wciąż trenuje z drużyną" - informuje "Marca".

Były prezydent Realu nie ma wątpliwości! Były prezydent Realu nie ma wątpliwości! "Ten transfer jest nieunikniony"

Kylian Mbappe jest zawodnikiem PSG od 31 sierpnia 2017 roku, kiedy to został wypożyczony z AS Monaco, a po roku definitywnie wykupiony. Od tamtego czasu dla klubu ze stolicy Francji rozegrał 174 spotkania, w których strzelił 133 bramki i zanotował 63 asysty.

Więcej o: