Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Przyszłość Mbappe coraz wyraźniejsza. PSG nie będzie zadowolone

Władze Paris Saint-Germain robią wszystko, aby zatrzymać u siebie Kyliana Mbappe. Francuski napastnik ponoć nie zamierza zmieniać swojej decyzji, którą przekazał już Mauricio Pochettino. Argentyński trener miał nie być szczęśliwy z powodu takiego obrotu spraw.

Od wielu miesięcy trwają dywagacje na temat przyszłości gwiazdy francuskiej piłki. Choć sam zawodnik jak dotąd nie zabrał oficjalnego stanowiska na temat tego, gdzie będzie występował w nadchodzącym sezonie, sporo wskazuje na to, że niebawem jego sytuacja powinna się wyjaśnić.

Zobacz wideo Oni mogą zastąpić Messiego i Ronaldo! Ta zmiana dzieje się na naszych oczach

Oficjalnie: Manchester United potwierdza hitowy transfer. Oficjalnie: Manchester United potwierdza hitowy transfer. "To jest moje miejsce"

Mbappe wciąż bez nowego kontraktu

Po nieudanym Euro 2020 dla reprezentacji Francji i urlopie, Kylian Mbappe wrócił do klubu i rozpoczął przygotowania z resztą zespołu do nowego sezonu. Zbiegło się to z nowymi informacjami francuskich mediów, według których rozgrywki 2021/22 będą ostatnimi, w którym 22-latek będzie grał w PSG.

Mbappe już pod koniec ubiegłego sezonu miał zakomunikować swojemu trenerowi, że nie zamierza podpisywać nowego kontraktu, który wygasa w czerwcu 2022 roku. Mauricio Pochettino został w ten sposób poinformowany, że powoli będzie musiał się oswajać z myślą, iż jedna z jego największych gwiazd nie będzie od przyszłego roku dla niego grała.

PSG powoli zaczyna szukać następcy Mbappe

Warto przypomnieć, że na początku maja nową umowę z wicemistrzem Francji podpisał Neymar. Wiele jednak wskazuje na to, że 22-latek nie podejmie takiej decyzji. Mbappe ponoć ma czekać na telefon z Madrytu. Władze Realu mają wypatrywać najbardziej odpowiedniego momentu, w którym będą mogły sprowadzić Francuza.

Robert LewandowskiGigant rusza po Roberta Lewandowskiego. Podejmuje trzecią próbę transferu

Choć PSG robi co może, aby zatrzymać swoją gwiazdę, coraz więcej osób w klubie zdaje sobie sprawę, że będzie to bardzo trudne. Z tego powodu Paryżanie wstępnie zaczęli sondować rynek w poszukiwaniu jego następcy. Niektóre media wskazywały, że może nim być Cristiano Ronaldo.

Więcej o: