Media: Sergio Ramos wybrał nowy klub! Hiszpan odrzucił większe pieniądze

Wiele wskazuje na to, że powoli wyjaśnia się przyszłość Sergio Ramosa. Jak informuje jeden z francuskich dziennikarzy, były już kapitan Realu Madryt od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Paris Saint-Germain.

Od 1 lipca Sergio Ramos oficjalnie jest wolnym zawodnikiem. Hiszpański obrońca po 16 latach gry pożegnał się z Realem Madryt i choć rozmowy na temat przedłużenia jego kontraktu z Królewskimi trwały od kilku miesięcy, ostatecznie obu stronom nie udało się dojść do porozumienia w tej kwestii.

Zobacz wideo Zidane za Deschampsa? "Być może będzie trzęsienie ziemi"

Dwuletni kontrakt Ramosa w Paryżu

Od kilku tygodni trwały dywagacje na temat przyszłości 35-latka, który miał pełną swobodę przy poszukiwaniu nowego klubu. Od jakiegoś czasu ESPN informowało, że Ramos prowadzi negocjacje z Paris Saint-Germain. W pewnym momencie do potwierdzenia transferu pozostawały jedynie drobne szczegóły.

Oficjalnie: Jadon Sancho sprzedany! Borussia Dortmund potwierdzaOficjalnie: Jadon Sancho sprzedany! Borussia Dortmund potwierdza

Teraz informacje te potwierdził ceniony dziennikarz Mohamed Bouhafsi z "RMC Sport". "Ramos wyraził zgodę na podpisanie kontraktu z PSG. Legenda Realu odrzuciła oferty angielskich klubów, które oferowały większe pieniądze. Jego brat był w czwartek w Paryżu, by sfinalizować umowę. Kontrakt będzie obowiązywał przez dwa sezony" - napisał na Twitterze.

Fabrizio Romano potwierdza zaawansowanie rozmów

Podawane przez Bouhafsiego informacje potwierdził inny ceniony dziennikarz Fabrizio Romano. "PSG skontaktowało się z agentem Sergio Ramosa w styczniu. Po rozmowach w kwietniu zaoferowano mu dwuletni kontrakt, czego zawodnik się domagał. Ramos podpisze umowę do czerwca 2023 roku. PSG planuje potwierdzić umowy Hakimiego, Ramosa i Donnarummy w ciągu 15 dni" - napisał.

"Kylian Mbappe odejdzie z PSG". Klub już wie. Bomba w czwartkowym "L'Equipe"

Sergio Ramos ma być trzecim letnim wzmocnieniem wicemistrzów Francji. Wcześniej PSG potwierdziło sprowadzenie Georginio Wijnalduma i Danilo Pereiry, który w poprzednim sezonie grał na Parc des Princes na zasadzie wypożyczenia z FC Porto.

Więcej o: