Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Agenci gwiazdy nie chcą przedłużenia kontraktu z Bayernem Monachium. Duży konflikt interesów

Niemieckie media sugerują, że w najbliższym otoczeniu Kingsley'a Comana doszło do konfliktu interesów. Francuski skrzydłowy rzekomo chciałby odnowić umowę z mistrzem Niemiec, natomiast jego "obóz" ma być przeciwnego zdania.

W ostatnich miesiącach włodarze klubu z Bawarii niepowodzeniami kończą rozmowy ze swoimi zawodnikami na temat nowych kontraktów. Z klubem na takiej zasadzie pożegnał się między innymi David Alaba i niewykluczone, że następnym tego typu piłkarzem będzie Kingsley Coman.

Zobacz wideo "Krytyka przyniosła wymierne korzyści. Widać to było w grze Lewandowskiego"

Wysokie żądania Comana

Reprezentant Francji ma ważny kontrakt z Bayernem Monachium do końca czerwca 2023 roku. Swego czasu sygnalizował klubowi, że jest gotowy do złożenia podpisu pod nową umową, jednak jego wymagania mogły odstraszyć włodarzy klubu z Bawarii. Coman zażądał aż 20 milionów euro na sezon.

Politycy pogratulowali Robertowi Lewandowskiemu pobicia rekordu Gerda MuelleraBild: Bayern Monachium rozważa odejście Lewandowskiego. Wiadomo, kto go może zastąpić

Dotychczasowe oferty Bayernu oscylowały w granicach około 13 milionów euro rocznie. Taka propozycja jak dotąd nie spotkała się z zainteresowaniem samego zawodnika, a także jego przedstawicieli, którzy według niemieckich mediów mogą być znaczącą stroną w kontekście ewentualnych negocjacji kontraktowych.

Otoczenie Comana nalega, aby nie przyjmował oferty Bayernu

Florian Plettenberg ze Sport1 przekazał, że to nie Kinsgley Coman jest bardziej niezadowolony z propozycji złożonej przez Bayern, a jego przedstawiciele. Interesami francuskiego skrzydłowego zajmują się jego ojciec, przyjaciel rodziny Benoit Menye oraz Pini Zahavi.

Liga Mistrzów 2016.Niespodziewana oferta z Serie A dla Sergio Ramosa! "Wspaniała dwójka" w jednym klubie?

Zgodnie z informacjami przedstawianymi przez niemieckie media, cała trójka ma naciskać na Comana, aby nie zgodził się na propozycję klubu. Zamiast tego miałby oczekiwać nieuchronnej oferty z Anglii, która zagwarantuje mu zadowalający poziom zarobków. Rzekomo usługami Francuza zainteresowane są Manchester United i Chelsea, choć jak dotąd nie doszło w tej sprawie do żadnych konkretów.

Więcej o: