Wielki powrót Hulka? Dwa kluby zainteresowane Brazylijczykiem

Besiktas Stambuł i FC Porto są zainteresowane Hulkiem. 34-latek wciąż pozostaje bez klubu po tym, jak wygasł jego kontrakt w Chinach.

Ostatnim klubem Hulka był Shanghai SIPG. Ale teraz Brazylijczyk może wrócić do Europy. Według informacji Nicolo Schiry, włoskiego dziennikarza, zainteresowane napastnikiem są dwa kluby: Besiktas oraz Porto.

Zobacz wideo Wycombe Wanderers - Tottenham Hotspur FC 1:4 - Gareth Bale na 1:1 [Eleven]

Besiktas i Porto rozpoczęły negocjacje z Hulkiem

Besiktas i Porto rozpoczęły negocjacje z Hulkiem. Brazylijski napastnik żąda 18-miesięcznego kontraktu

- napisał na Twitterze włoski dziennikarz.

Według tureckiego portalu "Fanatik" Besiktas złożył ofertę kontraktu do końca aktualnego sezonu z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Strona poinformowała również, że Hulk miałby zarobić milion euro plus dodatki. 

Hulk podjął decyzję o odejściu z Shanghai SIPG po czterech latach gry w lidze chińskiej. W tym czasie rozegrał 145 meczów, w których strzelił 76 goli oraz zanotował 54 asysty. Jeżeli 34-latek zdecyduje się na powrót do Portugalii, zagra w FC Porto po blisko dziewięciu latach rozłąki, gdzie we wcześniejszych latach wystąpił 169-krotnie, zdobywając 77 goli. Brazylijczyk w swojej karierze czterokrotnie zdobywał mistrzostwo Portugalii, trzykrotnie krajowy puchar, a w sezonie 2010/11 zdobył koronę króla strzelców w lidze portugalskiej. 

Więcej o: