Carlitos znalazł nowy klub! Niebawem podpisze kontrakt, ale na grę poczeka

Carlos Daniel Lopez Huesca ma zagrać w Panathinaikosie Ateny. Były napastnik Legii Warszawa uzgodnił już warunki umowy z greckim klubem - dowiedział się Sport.pl. W jego barwach wystąpi jednak dopiero w przyszłym sezonie.

Carlitos to kolejny piłkarz z przeszłością w ekstraklasie, który ma zagrać w Grecji. Po Damianie Szymańskim (AEK) i Dominiku Nagyu (Panathinaikos) do Aten trafi Carlos Daniel Lopez Heusca. Według naszych informacji były napastnik Legii Warszawa uzgodnił już warunki kontraktu z nowym zespołem, ale w jego barwach na razie nie zagra.

Zobacz wideo

Wszystko dlatego, że w tym sezonie Carlitos występował już w dwóch zespołach - Legii i Al-Wahda ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Z tym ostatnim Hiszpan rozstał się jednak dość szybko i od kilku tygodni szukał nowego pracodawcy.

Tym okazał się właśnie Panathinaikos, ale jego mecze przez najbliższe miesiące 29-latek będzie obserwował z trybun, ponieważ przepisy zabraniają gry w trzech klubach w trakcie jednego sezonu. Carlitos grać będzie mógł więc dopiero od przyszłych rozgrywek.

Więcej o: