Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Zwrot akcji w sprawie piłkarza Realu? "Chce zostać w Madrycie"

Nie Napoli, a być może Atletico. James Rodriguez nie zostanie w Realu Madryt, ale nie chciałby się ruszać ze stolicy Hiszpanii - informuje "Marca".

James Rodriguez latem odejdzie z Realu Madryt. Do tej pory przymierzany był głównie do Napoli, ale włoski klub nie porozumiał się z hiszpańskim w sprawie odstępnego. A przeciągające się negocjacje dodatkowo sfrustrowały samego piłkarza, który chciałby jak najszybciej wiedzieć na czym stoi. Dziennik "Marca" informuje, że Rodriguez wolałby zostać w Madrycie. I niewykluczone, że zostanie, bo 28-latka chętnie w drużynie widziałby Diego Simeone, trener Atletico.

Zobacz wideo

Czy Real odda kolejnego piłkarza?

Real wycenia Rodrigueza na 42 mln euro. "Marca" przekonuje, że Atletico - po sprzedaniu Antoine'a Griezmanna do Barcelony - jest w stanie tyle zapłacić. Gorzej będzie z przekonaniem samego Realu, który może nie być skłonny oddać kolejnego piłkarza - po Marcosie Llorente - w tym oknie transferowym. Rodriguez ostatnie dwa sezony na wypożyczeniu w Bayernie Monachium. W tym czasie dla niemieckiego klubu rozegrał 67 spotkań; strzelił 15 goli, zanotował 20 asyst.

Więcej o: