Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Hiszpańskie media: PSG zainteresowane Cristiano Ronaldo i Ousmanem Dembele

Hiszpańskie dzienniki, "Mundo Deportivo" i "AS", informują, że Paris Saint-Germain interesuje się pozyskaniem Cristiano Ronaldo i Ousmane Dembele. Na transfery zawodników ma nalegać nowy trener mistrzów Francji, Thomas Tuchel.

Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy Ronaldo wzbudził zainteresowanie PSG po tym, jak po finale Ligi Mistrzów wygranym z Liverpoolem (3:1) podziękował za czas spędzony w Madrycie, a jego przyszłość wyjaśni się w ciągu najbliższych dni. Na transfer Portugalczyka, według informacji wspomnianych dzienników, ma nalegać Thomas Tuchel, który chce wzmocnić ofensywę mistrzów Francji.

Paryżanie poza Ronaldo monitorują również sytuację Ousmane`a Dembele. Francuz, który w Barcelonie miał zastąpić Neymara, nie do końca sprawdził się w nowej roli, a większość sezonu opuścił przez kontuzje. Media donoszą, że szefowie Katalończyków planują sprzedaż młodego skrzydłowego.

Jak informuje "AS", Ronaldo w PSG mógłby liczyć na rekordowe zarobki, które rocznie wyniosłyby aż 45 mln euro. Warunkiem sprowadzenia Portugalczyka byłaby jednak sprzedaż Neymara. Tylko w takim przypadku Królewscy zgodziliby się na transfer, i tylko w takim przypadku Paris Saint-Germain nie złamałoby zasad Finansowego Fair Play.

Zobacz wideo