Ligue 1. PSG pozbywa się dyrektora sportowego, który sprowadził Krychowiaka

Dyrektor sportowy PSG, Olivier Letang, po sezonie ustąpi ze stanowiska - donosi "Le Parisien". Francuz został zmuszony do rezygnacji m.in. w wyniku nietrafionych transferów

Dziennik informuje, że pięcioletnia kariera Letanga w PSG dobiega końca. To on miał optować za sprowadzeniem reprezentanta Polski do Paryża jeszcze mocniej od byłego trenera Sevilli, Unaia Emery'ego. Wcześniej Letang zatrudniał pomocnika w Stade Reims.

Krychowiakowi nie idzie nie tylko na boisku - zawodnik nie jest też przesadnie lubiany w szatni. Na treningu prawie pobił się z Presnelem Kimpembem.

Ale nie tylko Krychowiaka "ma na sumieniu" Letang. Również sprowadzeni dzięki niemu Hatem ben Arfa i Jese nie zawojowali Paryża. Hiszpan i Polak kosztowali PSG w sumie ponad 50 mln euro.

Ponadto, Letang nie dogaduje się z innym z nowych dyrektorów, Patrickiem Kluivertem. A że ich kompetencje są mocno zbliżone, w pewnym momencie stało się jasne, że któryś z nich będzie musiał ustąpić miejsca drugiemu. Dyrektor generalny Nasser Al-Khelaifi bardziej ufa Holendrowi.

Zobacz wideo

Dokąd może pójść Krychowiak?

Jeszcze niedawno wiele znakomitych klubów interesowało się ściągnięciem reprezentanta Polski. Czy pomocnik ma jeszcze szansę na trafienie do któregoś z nich? CZYTAJ WIĘCEJ >>

Więcej o: