Transfery. Łukasz Teodorczyk w Liverpoolu? Sensacyjne informacje włoskich mediów

Łukasz Teodorczyk nie przestaje trafiać dla Anderlechtu Bruksela i kolejne europejskie kluby zaczynają interesować się reprezentantem Polski. "Corriere dello Sport" informuje, że 25-letni napastnik wzbudził zainteresowanie Liverpoolu.

Teodorczyk strzelił w tym sezonie 20 goli w 24 meczach dla Anderlechtu. Polak jest najskuteczniejszym piłkarzem ligi belgijskiej, a jego fenomenalna forma strzelecka imponuje potężnym europejskim klubom.

"Corriere dello Sport" , włoski dziennik opublikował sensacyjną listę klubów, które interesują się reprezentantem Polski. Włosi nie mają wątpliwości, że silny i skuteczny Polak jest jednym z najciekawszych zawodników na rynku transferowym.

Polaka obserwuje m.in. Liverpool, ale nie tylko. 25-letniego napastnika w swoim składzie chciałby mieć również inny angielski klub - West Ham United. Zainteresowanie wykazują również: Benfica Lizbona i Sevilla FC.

Teodorczyk jest wypożyczony do Anderlechtu Bruksela z Dynama Kijów. Belgijski klub ma zapisaną w umowie opcję pierwokupu, z której zamierza skorzystać. A to oznacza, że Polak do lepszego klubu mógłby trafić dopiero w letnim oknie transferowym.

Najlepsi strzelcy w ligach europejskich. Łukasz Teodorczyk w czołówce! Nie zgadniesz od kogo jest lepszy

Zobacz wideo
Więcej o: