Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Transfery. Trabzonspor zainteresowany Kamilem Grosickim

Turecki Trabzonspor interesuje się Kamilem Grosickim - donosi portal ajansspor.com. Do transferu mogłoby dojść już w zimowym oknie transferowym.

O tym, że Grosicki chętnie odszedłby z francuskiego Rennes wiadomo od dawna. Pod koniec letniego okna transferowego był blisko przenosin do angielskiego Burnley, gdzie przeszedł nawet testy medyczne, ale transfer nieoczekiwanie upadł w ostatniej chwili.

Skrzydłowego reprezentacji Polski widziałyby u siebie takie kluby jak West Ham oraz tureckie Alanyaspor i Trabzonspor. Grosicki w latach 2011-2014 był zawodnikiem innego klubu z tego kraju - Sivassporu. Wątpliwe, by piłkarz zdecydował się na powrót do tego kraju, jego marzeniem jest gra w angielskiej Premier League.

Trabzonspor w ostatnich latach regularnie grał w europejskich pucharach. W tym klubie grało kilku Polaków: Adrian Mierzejewski, Arkadiusz Głowacki, bracia Piotr i Paweł Brożkowie czy Mirosław Szymkowiak. Teraz jednak klub radzi sobie bardzo słabo w lidze. Po 12 kolejkach zajmuje dopiero 14. miejsce i ma dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

Piłkarze, którzy zniszczyli swoje Ferrari

Więcej o: