Transfery. Kapitan Ajaksu o transferze Milika: To dużo kasy

- To nie jest dobra wiadomość dla nas, ale szczęśliwa dla niego. Co pomyślałem, gdy usłyszałem o tym transferze? To dużo kasy - mówi Davy Klaassen, kapitan Ajaksu Amsterdam o plotkach transferowych wokół Arkadiusza Milika.

Milik ma przejść do Napoli za około 30 mln euro. Piłkarz jeszcze w tym tygodniu ma poddać się badaniom lekarskim i podpisać umowę. O jego transferze głośno jest we Włoszech, ale i w Holandii. W czwartek głos zabrał kapitan Ajaksu Davy Klassen, który także miał ofertę z Napoli, ale ją odrzucił.

- To nie jest dobra wiadomość dla nas, ale szczęśliwa dla niego. Co pomyślałem, gdy usłyszałem o tym transferze? To dużo kasy - zaśmiał się według relacji "De Telegraph" Klassen.

- Do mnie też przyszła od nich oferta, ale nawet nie chciałem słuchać, co mi zaproponują. Od razu powiedziałem, że zostaję w Ajaksie - dodał.

- Nie jestem zaskoczony tymi doniesieniami. Mówiło się o tym już tuż po Euro. Nie wiem, czy klub powinien sprowadzić napastnika po odejściu Milika? To nie moje zadanie - stwierdził.

Z kolei Kenny Tete dobrze życzy Milikowi, ale mówi, że będzie tęsknił za Polakiem. - To dla niego dobry krok. Kwoty są porażające, ale takie są czasy. Kwoty transferowe są coraz wyższe. On grał u nas świetnie, strzelił wiele bramek. Teraz trzeba zacząć patrzeć w przyszłość. Czy potrzebujemy nowego napastnika, ocenią trener i Marc Overmars - stwierdził.

Zobacz wideo

Milik pobije dwa rekordy transferowe! Suarez, Ibrahimović i Ronaldo daleko w tyle

źródło: Okazje.info

Czy Napoli to dobry klub dla Milika?
Więcej o: