Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Transfery. "Przegląd Sportowy": Problemy z transferem Grosickiego do Evertonu

Kamil Grosicki rozpocznie przygotowania do nowego sezonu w Stade Rennes. Podczas rozmów o jego transferze do Evertonu pojawiły się problemy - informuje "Przegląd Sportowy".

Rozmowy zaczęły się już podczas Euro 2016. Fanem talentu Polaka jest Ronald Koeman, nowy trener Evertonu. Interesował się nim jeszcze gdy pracował w Southampton.

Anglików zniechęcić do przeprowadzenia transferu może fakt, że zgłosili się do nich inni agenci, którzy chcieliby wykonać ten transfer, przez co powstało zamieszanie.

- Na razie odpoczywam, a potem wracam do Rennes. Spokojnie czekam na rozwój wydarzeń. Daję pracować swojemu przedstawicielowi. Ja robię swoje na boisku - skomentował tę sytuację sam zainteresowany. Więcej na stronie "Przeglądu Sportowego".

Z wcześniejszych informacji podanych przez Mateusza Borka, dziennikarza Polsatu, wynika, że Everton oferował za Polaka 8 mln euro. Rennes chce jednak o 2 mln więcej.

Grosicki jest łączony również z takimi klubami jak Fiorentina, Bayer Leverkusen, West Bromwich Albion oraz Sunderland. Polski skrzydłowy ma za sobą świetny sezon we Francji. W 33 meczach Ligue 1 strzelił 9 goli i miał 4 asysty.

Zobacz wideo

39 niezwykłych sportowych ciekawostek! [KLIKNIJ]

Więcej o: