Mario Goetze nie trafi do Liverpoolu. Juergen Klopp nie widzi go w drużynie

"Liverpool Echo" donosi, że Liverpool rezygnuje ze starań o Maria Goetzego. Gracz Bayernu Monachium miał wyrażać zainteresowanie transferem - podobno to Juergen Klopp nie widzi dla 24-latka miejsca w "The Reds"

Jeszcze przed Euro 2016 informowano, że Goetze jest niezwykle blisko ponownej gry pod wodzą byłego trenera z Borussii Dortmund. Co się stało? Podobno media nieco przesadziły z rewelacjami o transferze, a Kloppowi jednak nie wydaje się, aby kupowanie rodaka było dobrym pomysłem.

Goetze w Tottenhamie

Z tej wiadomości ucieszyć się może Tottenham, któremu bardzo zależy na pozyskaniu Goetzego. W wyścigu o zawodnika mistrzów Niemiec jest jeszcze jego były klub, Borussia.

"Bild" donosił w niedzielę, że Goetze trafi właśnie do jednego z tych dwóch zespołów.

Ślub Ivanović i Schweinsteigera! Lewandowski gratuluje [ZDJĘCIA]

 

Po części oficjalnej, Ivanović i Schweinsteiger odpłynęli łodzią w kierunku miejsca, gdzie miało się odbyć wesele. Ślub wzięli w tej samej kaplicy, w której dwa lata wcześniej pobrali się George i Amal ClooneyowiePo części oficjalnej, Ivanović i Schweinsteiger odpłynęli łodzią w kierunku miejsca, gdzie miało się odbyć wesele. Ślub wzięli w tej samej kaplicy, w której dwa lata wcześniej pobrali się George i Amal Clooneyowie LUIGI COSTANTINI/AP