Transfery. Manchester United blisko pozyskania Renato Sanchesa. 60 mln euro za 18-latka!

Manchester United jest bliski pozyskania Renato Sanchesa z Benfiki - informuje portugalski ?Record?. 18-latek miałby kosztować aż 60 mln euro!

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas "Czerwone Diabły" chciały pozyskać Sanchesa już pod koniec zimowego okna transferowego. Wtedy zaoferowały 30 mln i 10 w bonusach, ale Benfica odrzuciła tę ofertę. Teraz United podbiło stawkę do 40 mln z góry i kolejnych 20 w bonusach. Klauzula odejścia Portugalczyka wynosi prawie 80 mln euro, jego kontrakt jest ważny do 2021 roku.

Benfica miała się już pogodzić ze stratą swojego zawodnika. Prezydent Luis Filipe Vieira skupia się teraz na wynegocjowaniu jak najlepszej ceny. Zawodnika reprezentuje Jorge Mendes (potwierdził silne zainteresowanie United), superagent, którego klientem jest również m.in. Jose Mourinho. Sanchesa obserwować mają również Bayern Monachium, Barcelona i Real Madryt.

18-latek wdarł się w tym sezonie do pierwszego składu Benfiki. Jest silny fizycznie, może grać zarówno jako rozgrywający, jak i defensywny pomocnik.

Obserwuj @sportpl

Zobacz wideo

Przez 10 lat była wziętą modelką. Teraz chce sędziować mecze w Premier League! [ZDJĘCIA]

Więcej o: