Premier League. Oficjalnie: Rickie Lambert w West Bromie

33-letni napastnik przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do zespołu prowadzonego przez Tonego Pulisa za trzy miliony funtów.

Angielski snajper przenosi się do ekipy WBA po rocznym pobycie w Liverpoolu. W czasie gry w zespole "The Reds" strzelił 2 bramki w 25 występach. 18 razy wchodził z ławki rezerwowych.

Lambert nie miałby większych szans na grę w drużynie z Anfield. W letnim okienku transferowym do ekipy prowadzonej przez Brendana Rodgersa przybyli bowiem Christian Benteke, Danny Ings oraz Roberto Firmino i to oni mają być głównie odpowiedzialni za zdobywanie bramek dla "The Reds".

"Rickie jest dobrym i silnym piłkarzem z bardzo dobrym charakterem. Jest profesjonalistą zarówno na boisku, jak i poza nim"- komplementował swojego nowego podopiecznego trener Tony Pulis na oficjalnej stronie WBA.

Anglik najlepsze chwile w Premier League przeżywał w Southampton, z którego przyszedł do Liverpoolu w 2014 roku. W barwach "Świętych" rozegrał w sumie 207 meczów, w których strzelił 106 goli.

Zobacz wideo
Więcej o: