Transfery. Valdes podpisze kontrakt z Manchesterem United?

Były bramkarz Barcelony Victor Valdes negocjuje umowę z Manchesterem United - donoszą agencje prasowe i hiszpańskie oraz angielskie media. BBC twierdzi nawet, że zawodnik ma już w rękach umowę na 18 miesięcy

32-letni bramkarz trenował z pierwszą drużyną MU już od października, przechodząc w tym czasie rehabilitację po kontuzji kolana. Hiszpański bramkarz urazu nabawił się w marcu 2014 r., a z końcem sezonu - zgodnie z wcześniejszym założeniem - opuścił kataloński klub. Valdes leczenie przechodził właśnie w klubie z Premier League, choć wtedy nie było jeszcze wiadomo, czy zwiąże się z nim na stałe.

Agencja Associated Press doniosła w środę, że chcąca zachować anonimowość osoba, mająca wiedzę nt. przygotowywanej umowy, potwierdza, że rozmowy są bardzo zaawansowane, ale do czasu ich finalizacji nie może zdradzić nic więcej.

Pierwszym golkiperem "Czerwonych Diabłów" jest David de Gea. 24-letni rodak Valdesa został zakupiony przez Anglików w 2011 r. z Atletico Madryt za 17,8 mln funtów.

Valdes i obecny menedżer Manchesteru Louis van Gaal spotkali się już wcześniej w Barcelonie. Holender prowadził Barcę, gdy wychowanek klubu zaczynał swoją karierę.

Najsłynniejsze śnieżne mecze w historii piłki [WIDEO]

Jeśli dojdzie do podpisania kontraktu, w bramce MU powinien stać:
Więcej o: