Transfery. Serwis Goal.com: Lewandowski dogadał się z MU

Internetowy serwis Goal.com sensacyjnie donosi, że Robert Lewandowski porozumiał się już z Manchesterem United w sprawie przenosin na Old Trafford. Polak miałby zostać piłkarzem ?Czerwonych Diabłów? latem, po zakończeniu obecnego sezonu. Informacja nie jest oficjalna, jednak biorąc pod uwagę fakt, że Goal.com podaje tak wiele szczegółów transferu, to można przypuszczać, że coś jest na rzeczy.

Trener Alex Ferguson zaprzeczał dotychczas, jakoby w zimowym okienku transferowym MU miał dokonywać jakichkolwiek transferów. Tym bardziej sensacyjnie brzmią doniesienia Goal.com, który pisze, że wszystkie strony osiągnęły już porozumienie.

Władze Borussii zaakceptowały ponoć to, że Lewandowski chce opuścić Dortmund i dołączy do byłego gracza BVB - Shinjiego Kagawy na Old Trafford. Kontrakt Polaka miałby obowiązywać przez pięć lat, a Niemcy mieliby otrzymać za swoja gwiazdę około 12-14 milionów funtów.

Ferguson od dłuższego czasu przyglądał się Lewandowskiemu i jest wielkim zwolennikiem jego talentu. Szkot powiedział nawet, że Polak miałby wraz z Rooneyem i Van Persie'em stworzyć najgroźniejsze ofensywne trio w Europie.

Zobacz wideo
Więcej o: