Transfery. Suarez i Cavani zainteresowani grą w PSG

Luis Suarez i Edinson Cavani przyznali, że nie mają nic przeciwko przenosinom do Paris Saint-Germain. Obaj piłkarze grają razem w reprezentacji Urugwaju.

Profil Sport.pl na Facebooku - 47 tysięcy fanów. Plus jeden? 

Suarez i Cavani zostali spytani o transfer do Francji podczas rozmowy o innym zawodniku urugwajskiej kadry, Diego Lugano, który obecnie gra w PSG.

- Przeprowadzka do Paryża byłaby bardzo kusząca. Pięknie byłoby grać w jednym zespole - powiedział Cavani, napastnik Napoli.

Z kolei reprezentujący barwy Liverpoolu Suarez przyznał, że "bardzo chciałby grać w tym samym klubie, co Lugano" i nie wykluczył możliwości transferu.

- Tak, mógłbym przenieść się do Paryża, tak jak do innego wielkiego klubu - powiedział. - Jest wiele klubów z takim statusem i zamiarem zbudowania mocnej drużyny, a PSG do nich należy. Kupują nowych graczy, żeby się wzmocnić.

PSG jest bardzo aktywne na rynku transferowym odkąd udziały w klubie wykupiła spółka inwestycyjna z Kataru. Najgłośniejszym transferem był zakup Javiera Pastore z Palermo za rekordowe 43 miliony euro.

Drużyna z Paryża jest liderem francuskiej Ligue 1. W niedzielę pokonała 2:1 Dijon. Lugano siedział na ławce - ze składu wypchnął go ściągnięty w styczniu Alex.

Premier League: orgia podbramkowa ?

Więcej o: