Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Zagłębie chce pozyskać Maderę

Jak donosi "Przegląd Sportowy", Sebastian Madera jest bliski przejścia z Widzewa do Zagłębia. Za transfer "Miedziowi" oferują milion złotych.

Zawodnik łódzkiego Widzewa nie ukrywa, że chciałby przejść do innego klubu. Jak informuje "PS" rozmowy są prowadzone już od kilkunastu dni. Sam piłkarz potwierdza, że jego osobą zainteresowane jest Zagłębie.- Wiem, że jest taki temat. Na razie nikt ze mną nic nie ustalał, ponieważ w pierwszej kolejności do porozumienia muszą dojść szefowie obu klubów. Po prawie ośmiu latach pobytu w Łodzi chcę zmienić otoczenie - zdradza Madera.

Warto pamiętać, że jeszcze niedawno Madera miał zostać sprowadzony do Białegostoku przez ówczesnego szkoleniowca Jagiellonii, Czesława Michniewicza. Z transferu jednak nic nie wyszło, ponieważ trener w zeszłym tygodniu stracił swoją posadę w klubie.

Nieoficjalnie mówi się, że relacje między zarządem klubu, a Sebastianem Maderą znacznie się pogorszyły. Piłkarz zarzuca klubowi, że nieregularnie wypłaca mu pensję. Z kolei zarząd ma żal do Madery, że ten nie przykłada się do reprezentowania barw klubowych, myśląc tylko o transferze. Warto wspomnieć, że podopieczny Radosława Mroczkowskiego skłócił się również z kibicami po pucharowym meczu z Legią Warszawa.

Dotychczas Madera zarabiał w Widzewie 17 tys. złotych, zaś w Zagłębiu mógłby dostać dwa razy więcej.

Więcej o: