Transfery. Mourinho wymieni Granero na Lamparda?

Frank Lampard czuje się odsuwany na boczny tor przez trenera Villas-Boasa, który stawia na "młodą i bardziej dynamiczną" Chelsea, co wykorzystać może Jose Mourinho, który chętnie oglądałby swojego ulubionego piłkarza na Santiago Bernabeu. Mógłby go wymienić na Estebana Granero, który pasowałby do odmłodzonej drużyny Villas-Boasa.

Sport.pl w mocno nieoficjalnej wersji... Polub nas na Facebooku ?

Frank Lampard, legenda Chelsea, jeszcze niedawno mógł być pewny, że każdy trener będzie od niego rozpoczynał ustalanie składu. Villas Boas jednak preferuje ustawienie z Romelu Lukaku Ramiresem i Raulem Meirelesem. Tę sytuacje może wykorzystać Mourinho, który niejednokrotnie podkreślał, że z Lampardem łączy go "specjalna więź". Pomocnik Chelsea i reprezentacji Anglii był już raz bliski podążenia za swoim ukochanym trenerem gdy ten odszedł z Chelsea na San Siro. Teraz spekuluje się o jego przeprowadzce do Madrytu - w odwrotną stronę miałby podążyć Esteban Granero - w sam raz pasujący do wizji "młodej Chelsea" Villas-Boasa.

Trudno jednak sobie wyobrazić, że Lampard opuściłby klub w atmosferze kontrowersji, zwłaszcza, że Chelsea na pewno nie oddałaby go za niewielkie pieniądze. Właśnie z powodów finansowych mało prawdopodobny jest jego transfer do Tottenhamu, gdzie miałby dokończyć karierę pod okiem swojego wuja - Harryego Redknappa, tego samego, który czuwał nad jego pierwszymi piłkarskimi krokami w West Hamie Londyn.

Transfery. Juventus zapłaci 20 milionów za Teveza?