Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Transfery. Agent Teveza prowadzi rozmowy z Milanem

Agent Carlosa Teveza negocjuje transfer Argentyńczyka z Manchesteru City do Milanu. Napastnik miałby przejść do Serie A w styczniu. Zainteresowany nim jest też jednak Juventus.

Kia Joorabchian powiedział w piątek, że dzień wcześniej spędził dwie godziny z wiceprezydentem Milanu, Adriano Gallianim, w siedzibie klubu.

- Piłka nożna we Włoszech jest wspaniała, są tam wielkie kluby - skomentował Joorabchian. - Milan to jeden z najwspanialszych klubów na świecie a Carlito powinien przejść do wielkiego klubu.

Trener City Roberto Mancini powiedział w zeszłym tygodniu, że powrót Teveza do Argentyny bez zgody klubu oznacza koniec nadziei na to, że Argentyńczyk jeszcze kiedyś zagra w jego zespole.

Tevez został we wrześniu ukarany grzywną i zawieszony na dwa tygodnie za odmowę wyjścia na rozgrzewkę w końcówce meczu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium.

Zainteresowany pozyskaniem zawodnika jest też Juventus, ale spotkanie przedstawicieli klubu z reprezentantami Teveza, które miało odbyć się w piątek, zostało przełożone.

Koeln rozgromione przez Moenchengladbach ?

Najważniejsze momenty w historii LM. Wygrał Jerzy Dudek!

Więcej o: