Serie A. Prezydent Napoli: Hamsik zostanie w Napoli

Słowak Marek Hamsik jest jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy w Serie A. Piłkarz wyróżnia się w drużynie Napoli, więc kilka mocniejszych klubów wyraziło już chęć jego kupna. Prezydent klubu z Neapolu Aurelio De Laurentiis uważa jednak, że Słowak pozostanie w Napoli.

Redaktor to dopiero jest kibic! Poznaj nas na profilu Facebook/Sportpl ?

Prezydent Napoli, od niedawna nowej liczącej się siły w Serie A, Aurelio De Laurentiis przyznał w rozmowie z La Gazzetta dello Sport, że Marek Hamsik pozostanie we Włoszech. Znany producent filmowy pochwalił się, że Słowak wkrótce podpisze nowy kontrakt z Napoli. Hamsik jest jedną z największych gwiazd ligi. W ostatnich miesiącach wiele spekulowano o jego odejściu do teoretycznie mocniejszego klubu.

Słowak doskonale spisuje się w tym sezonie. Wystąpił we wszystkich dziewięciu meczach ligowych i czterech spotkaniach Ligi Mistrzów. Dzięki wysokiej formie dziennikarze we Włoszech zaczęli łączyć go z kilkoma możnymi klubami. Według La Gazzetta dello Sport Napoli otrzymało konkretną ofertę z Paris Saint-Germain. De Laurentiis wyjaśnił jednak, że Hamsik pozostanie w Neapolu - wkrótce podpisze nowy kontakt.

- Wiele zespołów chce kupić Marka, ponieważ to wielki piłkarz. Ale Hamsik przedłuży kontrakt z Napoli. Nie musimy się z tym spieszyć, jesteśmy pewni swego - powiedział na łamach włoskiego dziennika prezydent klubu.

Hamsik dołączył do Napoli w 2007 roku. Jego poprzednim klubem była Brescia. Jego obecny kontrakt z Napoli wygasa dopiero w 2015 roku.

Hat-trick Boatenga w 14 minut? Fajnie. Tylko, że można 10 razy szybciej [WIDEO].

Więcej o: