Transfery. Arsenal wypożyczy Kakę?

Menedżer Arsenalu Londyn Arsene Wenger chce jeszcze w tym okienku transferowym wypożyczyć z Realu Madryt brazylijskiego pomocnika Kakę.

Redaktor też człowiek. Zobacz co nas wkurza na Facebook.com/Sportpl ?

Kanonierzy chcą uzupełnić lukę po tym jak do Barcelony odszedł ich rozgrywający Cesc Fabregas. Arsene Wenger nie chce jednak wydawać zbyt wielu pieniędzy na doświadczonych piłkarzy, których nie będzie mógł później sprzedać z zyskiem.

Francuski szkoleniowiec planuje jednak wypożyczyć z Realu doświadczonego Kakę, który nie mieści się w składzie Królewskich. Brazylijczyk, który do Realu trafił w 2009 roku z Milanu za 68 milionów euro, nie znalazł uznania w oczach Jose Mourinho i ma pozwolenie na szukanie sobie nowego klubu.

Real oferował już Kakę Chelsea Londyn, ale to Arsenal wydaje się być bardziej zdeterminowany do pozyskania byłego zawodnika Milanu.

Jedynym problemem może być wysoka pensja zawodnika, ale zarząd Arsenalu jest gotowy zaoferować mu najwyższą płacę w drużynie, oby tylko wzmocnić młody i mało doświadczony zespół.

Innym zawodnikiem, którym interesują się Kanonierzy jest 30-letni Lucho Gonzales z Olympique Marsylii. Tutaj również w grę wchodzi wypożyczenie.

Inter, Barca, Milan? A gdzie tam. Kto wydał najwięcej na transfery  

Więcej o: