Transfery. Nasri wolałby do United

Samir Nasri, który jeszcze dziś może podpisać kontrakt z Manchesterem City, zdradził że bardzo chciałby przejść do Manchesteru, ale... United

Redaktor też człowiek. Zobacz co nas wkurza na Facebook.com/Sportpl ?

Samir Nasri to drugi - po Cescu Fabregasie - tak ważny zawodnik, którego Arsenal Londyn straci jeszcze w tym okienku transferowym. Francuz odrzucił propozycję przedłużenia kontraktu z "Kanonierami" i prawdopodobnie za ok. 25 milionów funtów odejdzie do Manchesteru City. Pytanie tylko, czy Nasri faktycznie marzy o transferze do zespołu "The Citizens". Jak donosi dziennik "Le Parisien" 24-letni piłkarz wolałby trafić do innego klubu - najchętniej do Barcelony, Realu Madryt lub Manchesteru United. Wszystko to zdaniem gazety miał zdradzić przyjacielowi, graczowi Queens Park Rangers Adelowi Taarabtowi podczas wspólnego obiadu.

"Czerwone Diabły" chciały nawet niedawno kupić tego utalentowanego pomocnika. W lipcu złożyły ofertę w wysokości 20 milionów funtów. Arsenal jednak ją odrzucił, bo chce zarobić na tym transferze o 5 milionów więcej. Choć niektóre źródła podawały, że zarząd United spełni wymogi "Kanonierów" i przedstawi kolejną ofertę, to żadna propozycja już nie wpłynęła.

Wszystko wskazuje więc na to, że Nasri będzie musiał zadowolić się grą w City, bo ani Real ani Barcelona nie wyraziły zainteresowania sprowadzeniem Francuza.

Więcej o: