PZPN pyta się: Za co Smolarek bierze pieniądze?

PRZEGLĄD PRASY. Na najbliższym posiedzeniu zarządu PZPN ma stawić się Włodzimierz Smolarek. - Zarząd piłkarskiej federacji nie wie, co w PZPN robi Włodzimierz Smolarek, choć co miesiąc z kasy związku pobiera dwadzieścia tysięcy złotych - czytamy w 'Przeglądzie Sportowym'. Teoretycznie Smolarek jest szefem skautów w PZPN.

Dziennikarze 'Przeglądu Sportowego' uważają, że wezwanie Włodzimierza Smolarka na przesłuchanie 'to wyraźna złośliwość kilku członków zarządu wobec Grzegorza Laty'.

To właśnie prezes PZPN ściągnął do związku swojego znajomego Włodzimierza Smolarka, by ten zajmował się koordynacją skautów. Jego zadaniem jest poszukiwanie młodych talentów poza granicami kraju.

Wniosek, na podstawie którego Smolarek został wezwany do PZPN wniósł Zbigniew Lach z Krakowa, który od dłuższego czasu stara się walczyć z władzą Grzegorrza Laty.

- Dość już tego, nie pozwolę, by ktoś robił ze mnie idiotę - powiedział Lach, który chce wiedzieć, za co Smolarek otrzymuje 20 tys. zł miesięcznie. Członek zarządu liczy na 'precyzyjną informację' w tej sprawie

Wszystkie akcje polskiej ligi na Ekstraklasa.tv ?

Więcej o: