Zbigniew Boniek chce zmian w polskim prawie! "Absolutnie niereformowalna grupa"

Zbigniew Boniek apeluje do władz o zmianę w polskim prawie. Zdaniem prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej to jedyna szansa na wyeliminowanie chuliganów z polskiej piłki. - Dopóki nie wyeliminujemy tej grupy, to nigdy nie rozwiążemy tego problemu - mówi w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Polska piłka wciąż mierzy się z problemem chuliganów na stadionach. Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, chce z tym walczyć i apeluje o zmiany w polskim prawie. -  Jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia - uważa Boniek. I dodaje: - Dopóki nie wyeliminujemy tej grupy, to nigdy nie rozwiążemy tego problemu. Bez zmian w prawie nie zlikwiduje się całkowicie chuligaństwa na stadionach.

Dlaczego Boniek zatrudnił Brzęczka? Kołtoń wyjaśnia [WIDEO]

Zobacz wideo

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznał również, że jest otwarty na współpracę z polskim rządem, a wszystko po to, żeby wyeliminować "piłkarską patologią" i "absolutnie niereformowalną grupę" z polskich stadionów.

Polska Agencja Prasowa podaje, że od 2013 roku wybryki chuligańskie miały miejsce podczas 64 meczów, co stanowi nieco ponad jeden procent wszystkich meczów rozgrywanych w tym czasie w Polsce.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: