Wielka awantura na meczu niższej ligi. Uderzony sędzia i znokautowany piłkarz

Czasie meczu A-klasy między Skotawą Budowo a Lipniczanką Lipnica doszło do prawdziwego skandalu. W awanturze na boisku ucierpiał sędzia oraz piłkarz, który rozpoczął całe starcie.

Mimo że mecze na tym poziomie rozgrywkowym są głównie amatorską zabawą, to nie brakuje w nich emocji znanych z wyższych lig. Niestety, niektórzy piłkarze nie są w stanie ich opanować, o czym mogliśmy się przekonać w czasie niedawnego meczu A-klasy.

Jak informuje RadioGdansk.pl, w meczu rozgrywanym w Budowie koło Słupska doszło do prawdziwej awantury na boisku. Zajście było na tyle poważne, że mecz został przerwany po kilkunastu minutach.

Lipniczanka szybko objęła prowadzenie i po kwadransie prowadziła już 2-0. W 18. minucie drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał zawodnik gospodarzy, Sebastian P. Piłkarz nie mógł się jednak pogodzić z decyzją arbitra o wykluczeniu z zawodów. Zawodnik najpierw kopnął sędziego w udo, a po chwili uderzył pięścią w twarz. Po chwili inny z zawodników z Budowa Radosław K. znokautował zawodnika drużyny gości ciosem w szczękę. Zaatakowany piłkarz padł na murawę - czytamy w RadioGdańsk.pl. Mecz został przerwany, a goście wygrali poprzez walkower 0:3.

Zawodnikom, którzy brali udział w zajściu grozi od pół roku do pięciu lat dyskwalifikacji