PZPN. Linia lotnicza świętuje odejście "Lato"

Rezygnacja Grzegorza Laty dobrze wpłynęła nie tylko na polskich kibiców. Jedna z linii lotniczych przygotowała specjalną promocję w której świętuje pożegnanie "Lato".

"Ryanair, jedyna w Europie prawdziwie nisko-kosztowa linia lotnicza, dziś (27 września) świętowała odejście "Lato" (...)Polscy kibice mogą cieszyć się już na nowy sezon, na i poza boiskiem, a to wspólnie z Ryanairem, który w Polsce lata z 11 lotnisk, licząc 20 zimowych destynacji z Modlina - lotniska oddalonego od centrum Warszawy zaledwie o 35 minut.

Pasażerowie cieszący się z odejścia "Lato", powinni bez zwłoki rezerwować bilety w tak niskich cenach (...)zanim ceny te znikną podobnie jak sam "Lato"." - brzmi komunikat linii lotniczych Ryanair.

- Przewożąc 6 milionów pasażerów z/do Polski w tym roku, Ryanair wie wszystko o wylotach, i wspólnie z milionami fanów polskiej piłki nożnej, świętujemy wylot "Lato" - powiedział Tomasz Żegliński z Ryanaira.

Lato nie będzie prezesem PZPN

We wtorek obecny prezes PZPN Grzegorz Lato oficjalnie poinformował, że nie weźmie udziału w kolejnych wyborach. Wymagane rekomendacje zdobyło pięciu kandydatów: Zbigniew Boniek, Roman Kosecki, Stefan Antkowiak, Zdzisław Kręcina i Edward Potok. Wybory odbędą się 26 października.

Więcej o:
Copyright © Agora SA