PZPN podpisał umowę na budowę nowej siedziby

Podpisane zostały umowy na wykonanie projektu i budowę nowej siedziby PZPN. Biurowiec z garażem podziemnym oraz towarzyszącą mu infrastrukturą zostanie wybudowany przez firmę Warbud S.A. na podstawie projektu architektonicznego opracowanego przez Konior Studio.

Zgodnie z umową Warbud S.A. zrealizuje inwestycję w ciągu 27 miesięcy od dnia podpisania umowy. Pierwszy etap inwestycji obejmie wszelkie uzgodnienia i uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę. Drugi etap obejmie wybudowanie budynku i zakończy się uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na jego użytkowanie.

Budynek na działce znajdującej się w Wilanowie przy zbiegu ulic Sobieskiego i al. Wilanowskiej swoją formą nawiązuje do stadionu piłkarskiego. Będzie obiektem otwartym, przyjaznym i wygodnym w użytkowaniu.

Reprezentacyjne lobby wejściowe zaprojektowano jako miejsce łączące krajobrazowy charakter z przestrzeniami biurowymi budynku. Ciekawym elementem jest dynamiczna ściana z wertykalnym ogrodem. Najwyższa kondygnacja przeznaczona będzie dla zarządu.

W budynku zaprojektowano obszerny hol z recepcją, restaurację z bufetem, salę audytoryjną z zapleczem i foyer, sklep, strefę ekspozycyjną i wypoczynkową, powiązaną przestrzennie z częścią publiczną. W strefie biurowej znajdą się pomieszczenia, które będzie można elastycznie aranżować, sale wielofunkcyjne i niezbędne zaplecze socjalne oraz strefa VIP.

Kto nie chce Arboledy w kadrze. Lista coraz dłuższa

 

PZPN. Czy Łukasz Piszczek zagra na euro? 

Więcej o: