Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ekstraklasa. Śląsk bliski pozyskania superstrzelca

Johan Voskamp jest bliski przejścia z holenderskiej Sparty Rotterdam do Śląska Wrocław. 26-latek strzelił w 31 meczach Eerste Divisie aż 29 bramek. W ligowym debiucie trafił do bramki aż...ośmiokrotnie!

Johan Voskamp dzierży rekord Eerste Divisie (drugiej najwyższej klasy rozgrywkowej w Holandii) pod względem strzelonych bramek w jednym meczu. Dokonał tego już w debiucie w barwach Sparty Rotterdam, a do bramki Almere City trafił aż ośmiokrotnie!

Śląsk Wrocław złożył ponoć ofertę równą sumie odstępnego, jaka zapisana była w kontrakcie piłkarza, jednak kwota nie została jeszcze podana przez żadną ze stron.

Informację o ewentualnym transferze Voskampa podała już oficjalna strona Sparty Rotterdam. Informuje ona, że od przejścia do klubu polskiej ekstraklasy dzieli napastnika pomyślne przejście testów medycznych oraz uzgodnienie warunków umowy z włodarzami z Wrocławia.

Informację potwierdził także dyrektor generalny Sparty Wiljan Vloet. - Żałujemy, że Johan Voskamp przejdzie do Polski, ale klauzula w jego umowie nie pozostawia nam wyboru. Zaczynamy poszukiwania nowego napastnika, który spełni nasze ambicje - zapowiedział Vloet.

Powroty reprezentantów do Ekstraklasy. Hity czy niewypały?

Więcej o: