Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tarasiewicz będzie się tłumaczył z wyników Śląska

PRZEGLĄD PRASY: Jak podaje ?Przegląd Sportowy? szkoleniowiec w tygodniu ma spotkać się z szefem Rady Nadzorczej wrocławskiego klubu Józefem Birką.

Ekstraklasa.tv: Śląsk przegrywa po słabym meczu ?

W rundzie wiosennej Śląsk zdobył jak na razie tylko jeden punkt w inauguracyjnym spotkaniu przeciwko Polonii Bytom. Później było już tylko gorzej. - Dwie porażki u siebie z rzędu z Jagiellonią i Lechią, są niepokojące. Chcę porozmawiać z trenerem, dlaczego tak się dzieje - oznajmił Birka.

Nie tak wyobrażali sobie start ligi kibice klubu z Dolnego Śląska. Po rundzie jesiennej, kiedy drużyna zajmowała 8 pozycję nikt nie spoglądał w dół tabeli. Bardziej myślano już o następnym sezonie, który miał być kolejnym etapem budowania wielkiego Śląska. Słabe wyniki sprawiły, że wrocławski klub może do końca sezonu drżeć o ligowy byt.

W najbliższą sobotę piłkarze Tarasiewicza zagrają na wyjeździe z Legią. Trudno liczyć na to, aby po tym weekendzie wzbogacili się o jakąkolwiek zdobycz punktową. W tym sezonie jako jedyna drużyna ekstraklasy nie potrafilą wygrać meczu na boisku rywala.

Trenerska karuzela ruszyła. Kto następny straci posadę >?

Więcej o: