Urugwaj - Peru. Sprawdź, gdzie obejrzeć ostatni ćwierćfinał Copa America 2019. Transmisja TV, stream online, na żywo, 29.06

W ostatnim ćwierćfinale Copa America reprezentacja Urugwaju zagra z Peru. Podopieczni Oscara Tabareza przeszli przez fazę grupową bez porażki. Natomiast Peruwiańczycy zanotowali tylko jedno zwycięstwo, a mimo to zdołali awansować do 1/4 finału z 3. miejsca.
Zobacz wideo

W sobotnim ćwierćfinale Copa America 2019 zobaczymy starcie reprezentacji Urugwaju i Peru. Urugwajczycy zanotowali w fazie grupowej dwa zwycięstwa – z Ekwadorem 4:0  i Chile 1:0 – oraz remis z Japonią 2:2. Z dorobkiem 7 punktów podopieczni Oscara Tabareza awansowali do ćwierćfinału z pierwszego miejsca w grupie, wyprzedzając Chilijczyków. Z kolei Peruwiańczycy pokonali Boliwię 3:1, bezbramkowo zremisowali z Wenezuelą i wysoko ulegli Brazylii 0:5. Wspomniane wyniki przełożyły się na 3. miejsce w grupie, które zagwarantowało drużynie prowadzonej przez Ricardo Garekę udział w 1/4 finału.

Warto przypomnieć, że w również w poprzednim Copa America (2016 r.) Peru dotarło do ćwierćfinału. Natomiast Urugwaj zakończył swój udział w turnieju już na fazie grupowej. 

Sobotnie spotkanie Urugwajczyków z Peruwiańczykami zostanie rozegrane na Itaipava Arena Fonte Nova w Salwadorze. Zwycięzca tej rywalizacji spotka się w półfinale z triumfatorem pojedynku Kolumbia - Chile. 

Urugwaj - Peru. Gdzie oglądać ćwierćfinał Copa America 2019? Transmisja TV, stream online, na żywo

Ćwierćfinałowe spotkanie Copa America 2019 obejrzymy w Polsacie Sport Premium 1. Sobotnie starcie Urugwaju z Peru będzie można śledzić również w Internecie, na platformach: NC+GO oraz Ipla. Początek transmisji od godz. 20:45.

Więcej o: