Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kobieta oskarżająca Neymara o gwałt otrzymała groźby od wpływowych osób. "Nie pożyjesz długo"

Afera związana z Neymarem wydaje tylko się przybierać na sile. Jak informuje "AS", prawnik Najili Trindade - kobiety która oskarżyła piłkarza o gwałt - ujawnił, że jego klientka otrzymuje poważne groźby od "bardzo wpływowych osób".
Zobacz wideo

Neymara poznał z Najilę Trindade za pośrednictwem Instagrama. Kobieta twierdzi, że została zaproszona przez niego na randkę. 15 maja pojawiła się w Paryżu, a piłkarz zapłacił za bilety lotnicze i zakwaterowanie. Gdy spotkali się w hotelu, gwiazdor PSG był się pod wpływem alkoholu. Po kilku minutach rozmowy i wymiany czułości, Neymar stał się agresywny i wbrew woli ofiary zmusił ją do odbycia stosunku – taką wersje wydarzeń znajdziemy w raporcie policji z Sao Paulo, która udostępniła akt oskarżenia. Do sieci wyciekł zresztą film ze spotkania w paryskim hotelu.

Kilka dni temu Trindade udzieliła wywiadu brazylijskiej telewizji SBT, w którym opisała spotkanie z Neymarem. – To była agresja połączona z gwałtem. W pewnym momencie stał się agresywny, zupełnie inny od mężczyzny, którego znałam z wiadomości. Naprawdę chciałam z nim być, więc stwierdziłam, że spróbuję to znieść – relacjonowała modelka. Kobieta wyznała też, że po kilku pocałunkach Neymar zaczął ją bić, a gdy ból był już zbyt duży, poprosiła go, by przestał. Piłkarz miał ją przeprosić, po czym do agresji miało dojść ponownie podczas stosunku. 

"Nie pożyjesz długo". Kobieta oskarżająca Neymara o gwałt otrzymała groźby od "wpływowych osób"

Po tym, jak na antenie SBT Brazylijka opowiedziała o swoich traumatycznych doświadczeniach, w jej stronę zaczęły płynąć poważne groźby. Jak twierdzi prawnik Trindade – Danilo Garcia de Andrade – kobieta miała nawet usłyszeć, że "nie pożyje długo". Co więcej, zdaniem reprezentanta modelki, zastraszenia miały się dopuścić "bardzo wpływowe osoby". Trindade otrzymała też podobno telefon od jednego z brazylijskich prawników, który ostrzegł ją, że wkrótce może zostać uwięziona. 

 

Andrade wyjawił też, że jego klienta dysponuje nagraniem, na którym zarejestrowane jest drugie spotkanie z Neymarem. Film, który podobno potwierdza wersję przedstawioną przez Trindade, zostanie wkrótce przekazany odpowiednim służbom.