Neymar pokazał zdjęcie kontuzjowanej kostki. Ten uraz wykluczył gwiazdę z Copa America

W towarzyskim meczu z reprezentacją Kataru Neymar doznał kontuzji kostki. Uraz wykluczył gwiazdę PSG z udziału w Copa America. Brazylijczyk podzielił się zdjęciem opuchniętej kostki w swoich mediach społecznościowych.
Zobacz wideo

Neymar doznał urazu kostki podczas towarzyskiego meczu reprezentacji Brazylii z Katarem. Prosto ze stadionu piłkarz PSG udał się na badania lekarskie, które wykazały, że kontuzja jest poważna i wyklucza go z udziału w Copa America. Przypomnijmy, że gospodarzem turnieju, rozpoczynającego się 14 czerwca, jest Brazylia. – Z powodu powagi kontuzji, Neymar nie będzie w stanie się wyleczyć i wziąć udziału w Copa America 2019 – czytamy w komunikacie brazylijskiej federacji piłkarskiej.

Neymar pokazał zdjęcie kontuzjowanej kostki. To przyczyna wykluczenia piłkarza z Copa America

27-latek zdecydował się podzielić zdjęciem kontuzjowanej kostki w mediach społecznościowych. Pod fotografią umieszczony jest następujący podpis: "Po burzy zawsze przychodzi spokój".  

Neymar pokazał zdjęcie kontuzjowanej kostkiNeymar pokazał zdjęcie kontuzjowanej kostki Instagram.com /neymarjr

Neymar przeżywa ostatnio bardzo trudne dni. Co więcej, kilka dni temu selekcjoner "Canarinhos" Tite zdecydował o odebraniu zawodnikowi kapitańskiej opaski. Później wobec piłkarza wysunięto oskarżenie o gwałt.  

 
 

Więcej o: