Copa America. Nie tylko Leo Messi skończy karierę reprezentacyjną? Za nim Aguero, Mascherano, Banega?

Poza Leo Messim, który już zakończył karierę reprezentacyjną, do opuszczenia kadry Argentyny szykują się też inne gwiazdy zespołu, m.in. Sergio Aguero i Javier Mascherano. Kto zagra w Argentynie w eliminacjach do rosyjskiego mundialu?

Po przegranym w rzutach karnych finale Copa America z Chile kapitan Argentyńczyków Leo Messi ogłosił, że kończy karierę reprezentacyjną . - Wydaje mi się, że moja decyzja jest ostateczna - mówił roztrzęsiony.

Tymczasem ESPN Argentina podaje, że w ślad za kapitanem mogą iść kolejni piłkarze "Albicelestes". Zresztą po wypowiedzi Messiego głos zabrał Sergio Aguero, który powiedział: - Leo nie będzie jedyny. Będą też następni, którzy nie zostaną w kadrze.

Karierę reprezentacyjną skończyć więc niebawem mogą inni gwiazdorzy Argentyny: Aguero (Manchester City) i Javier Mascherano (FC Barcelona), a także Ezequiel Lavezzi (Hebei China Fortune), Angel di Maria (Paris Saint-Germain), Ever Banega (Inter Mediolan) i Lucas Biglia (Lazio).

To by oznaczało, że do drugiej części kwalifikacji do mistrzostw świata w Rosji w 2018 roku wystąpi już zupełnie nowa reprezentacja Argentyny.

Przeczytaj też: "Messi, Falcao, Ronaldo" - opowieść o genialnych strzelcach świata i ich talentach >>

Memy przed meczem z Portugalią

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.